Pzt. - Cuma: 10.00 - 18.00 Cumartesi - Pazar: Kapalı

“Sanatla Özgür Sendikayla Güçlü” Panelimize İzmir’de Devam Ettik

Ankara ve Eskişehir’den sonra geçtiğimiz hafta Mersin ve Adana’da konservatuvar öğrencileri ile bir araya geldiğimiz “Oyuncular Sendikası Konservatuvar Öğrencileri ile Buluşuyor – Sanatla Özgür Sendikayla Güçlü” başlıklı ve Friedrich Naumann Vakfı Türkiye Temsilciliği desteği ile yürütülen projemiz kapsamında, 30 Mayıs 2019 Perşembe günü İzmir’deydik.

Oyuncular Sendikası Genel Sekreteri Sercan Gidişoğlu, Yönetim Kurulu üyesi Serdar Orçin, Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu ve Oyuncular Sendikası üyesi Uğur Uzunel ile Genel Koordinatörü Sinem Derya Çetinkaya’nın konuşmacı olarak katıldıkları söyleşimizi Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Özdemir Nutku Sahne’sinde gerçekleştirdik. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Güzel Sanatlar Enstitüsü ve Devlet Konservatuvarı öğrencilerinin davetli olduğu etkinliğimizde meslektaş adaylarımız ile bir araya geldik.

Oyuncular Sendikası olarak; konservatuvar öğrencileri ile mesleğimiz, Türkiye’de oyuncu olmak ve sendikamız hakkında konuştuğumuz bu söyleşilere önümüzdeki dönemde de devam etmeyi planlamaktayız.