Pzt. - Cuma: 10.00 - 18.00 Cumartesi - Pazar: Kapalı

Sesimiz Hakkımızdır!

Değerli üyelerimiz,

Seslendirme stüdyoları ile imzalamış olduğumuz ve sektörümüzde bir ilk olan “Seslendirme Protokolü” nün 2022 yılında yenilenmesine dair işverenlerle yapılan görüşmelerde son aşamaya gelindi.

Seslendirme oyucusu üyelerimizin ve meslektaşlarımızın taleplerini güçlü bir şekilde duyurmak için bu akşam saat 21:00’de sosyal medya kampanyası gerçekleştireceğiz.

Protokolün günümüz koşullarına göre ve seslendirme oyuncularının ihtiyaçlarına cevap verecek biçimde yenilenmesi için kampanyamıza destek vermenizi rica ediyoruz.

Seslendirme oyuncusu üyelerimizin  aşağıdaki görseli;

“Ben …….. (İsim-Soyisim), ………. yıldır seslendirme oyuncusu olarak çalışıyorum. Kamuoyuna beyanımdır @oyuncusendika #SesimizHakkımızdır #OurVoiceOurRights ” mesajıyla paylaşmalarını,

Seslendirme oyuncusu olmayan ama kampanyamıza destek vermek isteyen üyelerimizin ise, yine aşağıdaki görseli kullanarak, seslendirme oyuncusu meslektaşlarının taleplerini desteklediklerine dair paylaşım yapmalarını rica ediyoruz.

Paylaşımlarınızda, sendikamızı etiketlemeyi unutmamanızı ve ” #SesimizHakkımızdır #OurVoiceOurRights ” ht’lerinin kullanılması gerektiğini önemle hatırlatmak isteriz.

Dayanışmayla.