Pzt. - Cuma: 10.00 - 18.00 Cumartesi - Pazar: Kapalı

Yeni Yıla Dayanışma İle Giriyoruz!

Paydaşı Olduğumuz FESTTOGETHER’dan Sahne Emekçilerine Destek!

 

Sendikamızın da paydaşı olduğu Festtogether kapsamında, online etkinlikler gerçekleştirilerek Covid-19 salgınından etkilenen sahne emekçilerine destek olunması hedefleniyor.

Desteğe başvuracak üyelerimiz mutlaka tiyatro, opera veya dans  alanlarından  en az birinde faaliyet göstermelidir.

Sinema-TV sektörü ve seslendirme alanlarında iş hayatı devam ediyor  ancak sahne alanına giren tüm faaliyetler tamamen durdu! Bu sebeple tüm paydaşlar tarafından alınan ortak karar ile, diğer alanlara göre daha yüksek bir mağduriyet oranına sahip sahne emekçilerinin desteklenmesine karar verildi.

İhtiyaç Sahibiyim Ne Yapmalıyım?

“Bir Kira Bir Sahne”   sitesine giderek “Sahne Emekçisiyim Destek Almak İstiyorum” butonuna tıklayıp ilgili başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formuna direkt ulaşmak için ise lütfen tıklayınız.

Destek Olmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Sahne emekçileri ile dayanışma göstermek ve destekçi olmak istiyorsanız yine “Bir Kira Bir Sahne” sitesine giderek “Destek Bileti Almak İstiyorum” butonuna tıklayıp bütçenize uygun bilet kategorilerinden herhangi birini seçebilirsiniz. Mobilet üzerinden satışa çıkan biletlere direkt ulaşmak için ise lütfen tıklayınız.

Böylesi zor bir dönemde, faaliyetleri tamamen durdurulmuş sahne sektöründe çok ciddi bir mağduriyet yaşanıyor. Özellikle ekonomik durumu iyi olan üyelerimizin bu dayanışmaya destek vermesini önemle rica ediyoruz. Festtogether’ın yaygınlaştırılması için yapılacak her paylaşım destek miktarını arttıracağından, tüm üyelerimizin ilgili paylaşımlara destek olması da ayrıca önem taşıyor.

Festtogether Sosyal Medya Hesapları

Yeni yıla dayanışmamızın gücü ile başlayalım!

İyi seneler…