Pzt. - Cuma: 10.00 - 18.00 Cumartesi - Pazar: Kapalı
Image Alt

Aidat – Bağış

Aidat

Oyuncular Sendikası’nda üyelik aidatının rolü nedir?

Sendikamızın temel giderlerini karşılamak ve faaliyetlerini sürdürmek için sahip olduğumuz tek mali kaynağımız üyelerimizden gelen aylık aidat ödemeleri ve bağışlardır. Aylık aidat ücretlerimiz, üç yılda bir gerçekleştirdiğimiz Olağan Genel Kurul’larda belirlenir ve yürürlüğe girer. 2. Dönem Yönetim Kurulu kararıyla aylık üyelik aidatı asgari 30TL olarak düzenlenmiştir. Bir üst sınır olmaksızın üyelerimiz, aylık üyelik aidat ücretlerini kendileri belirleyip ödemektedir.

Üyelik Aidatlarımı nasıl ödeyebilirim?

Ödeme yapabilmeniz için size 4 farklı seçenek sunuyoruz.

Geçmiş Dönem Aidatlarınızı Görüntülemek ve Ödemek için:

Geçmiş Dönem Aidatlarınızı Görüntülemek ve Ödemek için Tıklayınız

FonZip, dernek, vakıf ve diğer sivil toplum kuruluşlarının online (internet üzerinde çalışan) bağış, aidat tahsilat ve üye yönetim programıdır.

Hemen Ödemek için:

FonZip Nedir?

FonZip, dernek, vakıf ve diğer sivil toplum kuruluşlarının online (internet üzerinde çalışan) bağış, aidat tahsilat ve üye yönetim programıdır.

Yani dilerseniz buraya tıklayıp, şu anda olduğunuz yerden, sistemin yönlendireceği çok basit birkaç adımı takip ederek, hızlıca aidat ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kart (Mail Order) ile Ödemek için:

Eğer üyelik aidatınız kredi kartınızdan belirteceğiniz tutarda her ay düzenli olarak çekilsin isterseniz aidat formunda yer alan kredi kartı bilgilerinizin yer alacağı bölümü doldurmanız ve ıslak imzalı halini bize elden ya da posta yolu ile iletmeniz yeterli olacak.

Aidat Formuna ulaşmak için buraya tıklayabilir ya da sendika ofisimizden temin edebilirsiniz.

Nakit Ödemek için:

“Sendikamı ziyaret etmek için bahane olur, hem yapılan çalışmaları yakından takip etmiş olurum hem de bir soluklanıp çayınızı, kahvenizi içerim.” derseniz, elbette sendikamıza üyelik aidatı ödemenizi elden yapabilirsiniz. Bunun için hafta içi 10.00-18.00 saatleri arasında, dilediğiniz zaman irtibat ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Havale / EFT ile Ödemek için:

Oyuncular Sendikası aidatınızı banka hesabınızdan Havale / EFT yaparak sendikamıza ulaştırabilirsiniz.

Oyuncular Sendikası Aidat Hesap Bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası
Şişli Şubesi

Hesap Numarası: 87660206
IBAN: TR73 0006 7010 0000 0087 6602 06

(!) Aidat ödemesini hesabımıza yollayacağınız durumlarda alıcı kısmına “SAHNE, PERDE, EKRAN, MİKROFON OYUCULARI SENDİKASI” (sığdığı kadar) yazmanızı rica ederiz. Aksi takdirde yatırılan para hesabımıza ulaşmamaktadır.

Bağış

Sendikamıza bağış yapmak isterseniz, 4 farklı ödeme seçeneğinden size uygun olan herhangi birini kullanabilirsiniz.

Hemen Bağış Yapmak için:

FonZip Nedir?

FonZip, dernek, vakıf ve diğer sivil toplum kuruluşlarının online (internet üzerinde çalışan) bağış, aidat tahsilat ve üye yönetim programıdır.

Yani dilerseniz buraya tıklayıp, şu anda olduğunuz yerden, sistemin yönlendireceği çok basit birkaç adımı takip ederek, hızlıca bağış desteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nakit Bağış Yapmak için:

“Sendikamı ziyaret etmek için bahane olur, hem yapılan çalışmaları yakından takip etmiş olurum hem de bir soluklanıp çayınızı, kahvenizi içerim.” derseniz, elbette sendikamıza bağış desteğinizi elden yapabilirsiniz. Bunun için hafta içi 10.00-18.00 saatleri arasında, dilediğiniz zaman irtibat ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Havale / EFT ile Bağış Yapmak için:

Oyuncular Sendikası bağışınızı banka hesabınızdan Havale / EFT yaparak sendikamıza ulaştırabilirsiniz.

Oyuncular Sendikası Bağış Hesap Bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası
Şişli Şubesi

Hesap Numarası: 87797606
IBAN: TR38 0006 7010 0000 0087 7976 06

(!) Bağış ödemesini hesabımıza yollayacağınız durumlarda alıcı kısmına “SAHNE, PERDE, EKRAN, MİKROFON OYUCULARI SENDİKASI” (sığdığı kadar) yazmanızı rica ederiz. Aksi takdirde yatırılan para hesabımıza ulaşmamaktadır.